پنجشنبه, 26 فروردین 1400

استعمال تفننی مواد مخدر، عاملی برای گرایش اعتیاد افراد به مواد مخدر

 


تاریخ ثبت: 1399/05/29

 

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهاباد مردادماه99 به ریاست فرماندار و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.  

فرماندار بهاباد به اهمیت آگاه سازی جامعه در پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر اشاره نمود و گفت: نهاد خانواده نقش بسیار مهمی در پیشگیری از فرزندان خود به اعتیاد مواد مخدر دارند.

"محمدمهدی خانی زاده" اعتیاد به مواد مخدر را زمینه ساز بروز بسیاری از جرائم و آسیب های اجتماعی دانست گفت: استعمال تفننی مواد مخدر، عاملی برای گرایش اعتیاد افراد به ویژه جوانان به مواد مخدر است.

وی ضمن تقدیر و تشکر مسئولین مربوطه جهت انجام اقدامات مؤثر برای مباحث کشفیات مواد مخدر، پیشگیری، مقابله و درمان اعتیاد، بر تمرکز بر آموزش به خانواده ها، اجرای برنامه های فرهنگی و استفاده از فضای مجازی در این خصوص تأکید نمود.

در این جلسه مسئولین به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر در شهرستان و اجرای مصوبات جلسه قبل پرداختند؛ آگاه سازی خانواده ها و استفاده از فضای مجازی برای مباحث آموزشی از برخی تصمیاتی بود که در این جلسه اتخاذ گردید.

 

 


منبع خبر:   -   28


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group