پنجشنبه, 26 فروردین 1400

بسته(پروتکل های) پیشنهادی جهت بازگشایی باشگاه ها

 


تاریخ ثبت: 1399/09/18

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اینکه از ماه ها پیش پیگیر مطالبات باشگاه داران بودیم گفت: نشست های تخصصی مختلفی برگزار و بسته های (پروتکل های) پیشنهادی مختلف جهت بازگشایی باشگاه ها از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان به ستاد مبارزه با کرونا ارائه شده است.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ،مسعود شریعتی با اعلام این خبر گفت: باشگا های ورزشی در دوران کرونا دچار آسیب های زیادی شدند و تعطیلی باشگاه ها موجب ضررهای مالی زیادی به این قشر شد.

وی افزود: از سوی دیگر با تعطیلی باشگاه ها با معضل کم تحرکی در جامعه روبرو هستیم و در آینده شاهد پیامدهای منفی آن و بروز بیماری های مختلف جسمی و روحی خواهیم بود.

این مقام مسئول نظارت بر رعایت پروتکل هاتوسط باشگاهها، تدوین پروتکل های بهداشتی باهمکاری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان، هماهنگی بافرمانداران شهرستانها و درخواست ازوزارت برای جابجایی گروه شغلی رشته های ورزشی از٣و٤به گروه١و٢درستادکرونا و گروه بندی ودست بندی باشگاهها بر اساس ورزشهای درفضای بازوهوای آزاد/ورزش های بدون برخورد وورزش های آبی(سرپوشیده)وپربرخورد با نظارت هیات های مربوطه وادارات شهرستانها و هیات پزشکی ورزشی ازجمله اقدامات انجام شده در راستای تسهیل فعالیت باشگاه ها برشمرد.

 

 


منبع خبر:   -   12


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group