پنجشنبه, 26 فروردین 1400

برگزاری ‍مسابقات بزرگ مجازی بازی و ورزش در خانه در استان یزد

 


تاریخ ثبت: 1399/09/18

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در رابطه با پویش ورزش در خانه گفت : مسابقات بزرگ مجازی با عنوان بازی و ورزش در خانه باتوجه به تعطیلی و محدودیت های ایجاد شده در راستای کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به منظور ترغیب مردم به ورزش کردن و تداوم فعالیت های ورزشی در خانه به اجرا درآمده است.  

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با بیان اینکه هیات های ورزشی مسابقات مختلف مجازی را برگزار کرده اند، گفت: از هیات های ورزشی انتظار داریم تا در این پویش نیز حضوری فعال داشته باشند و ورزشکاران تحت پوشش خود را تشویق به اجرای تمرینات ورزشی و شرکت در این مسابقات کنند. وی یادآورشد: ورزشکاران و عموم مردم می توانند در این مسابقات شرکت کنند که باید، فیلم های حداکثر دو دقیقه ای را از اجرای تمرینات ورزشی خود در خانه با پوشش مناسب اسلامی تهیه و تا تاریخ 25 اذرماه به شماره 09900371550 ارسال نمایند.

شریعتی اضافه کرد: فیلم های ارسالی از 25 آذرماه در صفحه رسمی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در اینستاگرام به نشانی @varzeshjavanan_yazd قرار خواهد گرفت و به ویدئوهایی که بیشترین تعداد آرای مردمی (لایک) را از آن خود کنند به صورت جداگانه در هر بخش این مسابقه، به نفر اول 5 میلیون ریال، نفر دوم 3 میلیون ریال و نفر سوم 2 میلیون ریال و همچنین به 10 نفر از شرکت کنندگان نیز به قید قرعه جوایزی اهدا می شود.

وی در پایان با تاکید براینکه انجام فعالیت های بدنی حداقل 30 دقیقه در روز ضروری است، ابراز امیدواری کرد : با مشارکت بالای ورزشکاران و عموم مردم در این مسابقات ضمن فرهنگ سازی ورزش کردن و ترغیب خانواده ها به فعالیت های ورزشی ، شاهد ایجاد شور و نشاط در جامعه باشیم .

 
 

 

 


منبع خبر:   -   11


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group