پنجشنبه, 26 فروردین 1400

توسعه رشته ورزشی اسکواش دریزد

 


تاریخ ثبت: 1399/10/01

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با تاکید بر همگانی کردن رشته اسکواش گفت: باید با برنامه ریزی و تلاش توسعه اسکواش استان یزد سرعت بیشتری بگیرد.  

مسعود شریعتی در مجمع انتخاباتی هیات اسکواش استان یزد با تقدیر از زحمات چند ساله علی نگهی رئیس سابق این هیات گفت: با توجه به قانون عدم بکارگیری بازنشستگان، حضور آقای نگهی در ریاست هیات اسکواش استان یزد مقدور نبود اما همچنان باید در کنار ریاست جدید و کادر هیات باشد و تجربیات خود را در اختیار آنها قرار دهد. وی افزود: خوشبختانه اسکواش استان یزد جایگاه خوبی در کشور داشته و دارد و قهرمانان و ملی پوشان زیادی پرورش یافتند. مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اهمیت زیرساخت ها در توسعه رشته اسکواش بیان داشت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید با تلاش های صورت گرفته سالن بین المللی اسکواش که در کشور بی نظیر است با حضور مقام عالی وزارت ورزش و جوانان افتتاح و به بهره برداری رسید که ظرفیت بالایی در برگزاری مسابقات و رویدادهای ملی و بین المللی ایجاد شده است. شریعتی تصریح کرد : با توجه به این زیرساخت های موجود انتظار می رود مسابقات بین المللی مختلف برگزار شود تا هم اسکواش در استان رونق بگیرد و هم با حضور نفرات باتجربه دیگر کشورها اسکواش بازان یزدی نیز تجربه کسب کنند. وی در ادامه استعداد یابی را یکی از موارد مهم و اساسی در توسعه رشته های مختلف ورزشی عنوان و اضافه کرد: یزدی ها استعداد بالقوه ای در اسکواش دارند که باید با استعدادیابی نفرات مستعدین کشف و قهرمانان زیادی پرورش داد تا برای استان افتخار آفرین باشند. مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در پایان از زحمات جامعه اسکواش استان که در راستای تعالی و بهتر شدن این رشته همدل و همراه در کنار هم هستند تقدیر و تشکر و بر لزوم تداوم این همکاری ها تاکید کرد.
 
 
 

 

 


منبع خبر:   -   9


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group